O stronie

Cześć!

Bardzo mi miło, że zainteresowało Cię kim jestem i chcesz poczytać parę słów o stronie!

O MNIE

img_20160530_143546Z wykształcenia jestem informatykiem, ekonometrykiem i finansistą,  z zamiłowania osobą uwielbiającą gotować i odkrywać nowe smaki, tworzyć nowe przepisy i dzielić się nimi z innymi. 

Nie wyobrażam sobie życia bez mojej rodziny, podróży, fotografii i testowania nowych restauracji! Jestem gastro-turystą i przed każdą podróżą najwięcej uwagi przykładam do tego, czego powinnam spróbować i gdzie będziemy jeść 😉 

O jedzeniu i o fajnych miejscach mogłabym rozmawiać godzinami. 

Od urodzenia jestem alergikiem a zdrowa, domowa kuchnia pozwala mi się cieszyć życiem i dobrym zdrowiem. Dlatego też, postaram się Wam przekazać trochę swojej wiedzy na ten temat!

O STRONIE

Na stronie znajdziecie mnóstwo przepisów na zdrowe, domowe i pyszne dania. Oprócz tradycyjnych przepisów, wiele z nich będzie odpowiednie dla alergików, osób które nie jedzą glutenu, nabiału, wegan czy wegetarian.

Chcę pokazać, że diety, które pomagają nam czuć się lepiej i cieszyć się lepszym zdrowiem nie są jednoznaczne z nudnym i monotonnym jedzeniem. Nie wymagają też dużych nakładów czasu i finansów.

Wszystko zależy od naszej kreatywności!

Zapraszam do korzystania z przepisów i dzielenia się opiniami!

Pozdrawiam,

Ewelina Burdzy